Dropshipping Nedir ?
Dropshipping, dilimizde stoksuz satış olarak nitelendirebiliriz. Satıcı firma, ürün stokları tutmak yerine, site/sanal pazar/sosyal medya üzerinden gelen siparişleri tedarikçi firmaya yönlendirir ve tedarikçinin deposu üzerinden siparişlerin gönderimi yapılır. Böylelikle satıcı firma ürün stokları tutmadan, tedarikçilerin ürünlerini satabilir.

Dropshipping Servisinden Nasıl Faydalanabilirim?
Öncelikle Boztique.com sitemizin üyesi olmanız gerekir. Üye olduktan sonra 100 TL’lik bir ön ödeme yaparak cari hesap oluşturmalısınız. Yapacağınız bu ön ödeme ile cari hesabınızı oluşuyor ve alışverişlerinizde bu tutarı kullanıyorsunuz. Sonrasında tarafınıza gelen siparişleri sitemizden dropshipping siparişi şeklinde oluşturarak müşterinize sizin ya da bizim anlaşmamız üzerinden gönderimi sağlanır.
Ön Ödeme Yapmak için Whatsapp iletişim : 0505 326 26 26 


Dropshipping Servisi Ücreti ve Gönderim Süreleri
Dropshipping siparişlerinde sipariş başı 3.5 TL dropshipping hizmet bedeli tahsil edilmektedir. Hafta içi saat 14:00’e kadar verilen tüm siparişler aynı gün kargoya verilmektedir. 14:00’den sonra verilen tüm siparişler bir sonraki iş günü kargolara teslim edilmektedir.

Dropshipping nedir ? 

Dropshipping , müşterilerinizden aldığınız siparişleri , stok maliyeti olmadan , operasyon maliyeti olmadan normal kargo ya da kendi kargo anlaşmanız ile kapıda ödemeli kargo olarak direk müşterinize ulaştırmaya yarayan sistemin kısa tanımıdır.Dropshipping Servisinden nasıl faydalanabilirim ?

Öncelikle sitemize üye olmanız gerekmektedir. Sonrasında 100 TL lik bir cari hesap oluşturmanız gerekmektedir. Cari hesabınızı oluşturduktan sonra müşterileriniz tarafından talep edilen ürünlerin siparişini sitemiz üzerinden oluşturabilir ve ödemesini cari hesabınız ile gerçekleştirebilirsiniz.
Carii bakiye yüklemeleri için Whatsapp 0505 326 26 26 


Dropshipping Servisinde komisyonlu satış varmı ? Kar marjı ne kadar?

Komisyonlu satış sistemimiz yoktur. Aldığınız fiyat nettir ve satacağınız minimum perakende fiyatı nettir. Belirttiğimiz perakende fiyatının altına düşmemek kaydıyla ürünü dilediğiniz kar marjı ile satışını gerçekleştirebilirsiniz.


Dropshipping Satılan ürünlerde iade veya değişim varmı ?

Sadece sorunlu olan ürünler birebir değişim yapılmaktadır. İade veya değişim yoktur.


Dropshipping Servisi için ekstra ücret varmı ?

Dropshipping servisi için sipariş başı 3.50 TL Dropshipping Hizmet bedeli tahsil edilmektedir.Resimlerinizi kullanabilir/paylaşabilir miyim?

Evet resimlerimizi kullanabilir ve paylaşabilirsiniz.


Stoklar ne sıklıkla güncelleniyor?

Sitemizde ürünlerin stok adetleri yazmaktadır. Bijuteri ve aksesuar ürünlerinde ürün yelpazesi çok geniş olduğu için sık sık ürün modelleri yenilenir. Eğer üründe fazla bir talep mevcut ise devamı eklenebilir ya da ilerleyen günlerde yeni modeller olarak tekrar stoklara eklenir.

Kargo anlaşmamız olmadan ürün gönderimi nasıl yapabilirim?

Boztique.com anlaşması üzerinden kargo gönderimi yapılmaktadır. 3.5 TL dropshipping hizmet bedeli + 13.5 TL kargo ücreti ile toplamda 17 TL bedelle direkt müşterinize kargo gönderimi yapabilirsiniz.